Asbest ve Tehlikeli Madde Analizi

Kentsel Dönüşüm kapsamında yıkımı yapılacak binalarda ilgili belediyeler mevzuat gereği Tehlikeli Madde Analizi ve Asbest Temiz raporu istemektedir. Aynı mevzuat kapsamında Kurşun ve Civa içerikli malzemelerin tespiti ve atıkların ayrıştırılması hususu da yer almaktadır. Bu kapsamda istenilen analizler TÜRKAK tarafından Akredite edilmiş ve İSGÜM tarafından yetkilendirilmiş grup firmamız Analitik Çevre Analiz Laboratuvarı tarafından gerçekleştirilir.

Asbest Envanter Raporu

Başvuru konusu bina, tesis veya yaşamsal alanlarda Asbest İçerien Malzeme (ACMs) araştırması, mevcut ise türünün ne olduğu tespit edilerek çalışma planı hazırlanır.

Katı numunede Asbest araştırması, TÜRKAK tarafından Akredite edilmiş, İSGÜM (İşçi Sağlığı ve Güvenliği Araştırma ve Geliştirme Enstitüsü) tarafından yetkinliği belgelenmiş, bu belgelere sahip Türkiye’nin ilk çevre laboratuvarı olan grup firmamız Analitik Çevre Analiz Laboratuvarı tarafından gerçekleştirilir.

Yapılan her başvuru, aynı gün içerisinde, yüksek kalite standartları kapsamında sonuçlandırılır.

Asbestli Malzeme Söküm Faaliyetleri

Asbest içeren malzeme söküm ve bertaraf işlemlerimiz grup firmamız ProAsbest Profesyonel Asbest Hizmetleri tarafından yapılmaktadır. Ayrıntılı bilgi için www.proasbest.com

7/24 Teknik destek ekibimizle irtibata geçebilirsiniz.

Aşağıdaki formu doldurarak servis kaydı oluşturabilirsiniz.

Teklif Al

    DEMO TALEP FORMU

    Analizörün yerinde tanıtımı için aşağıdaki formu doldurarak DEMO talep edebilirsiniz.