HAKKIMIZDA

Pronitron Analitik Cihazlar 2008 yılında merkez ofisi İstanbul`da olmak üzere kurulmuştur. Sektörde 14 yıllık deneyim ve tecrübesi ile kromatografi ve spektroskopi cihazları, diğer laboratuvar cihazları ve sarf malzemeleri satışı ve teknik desteği konularında tüm sektöre cevap verebilmektedir.

Türkiye’de bu sektörde faaliyet gösteren birçok temsilci firmadan farklı olarak sektörün ihtiyaçlarını önceden belirleyerek kendi tesislerinde yapmış olduğu Ar-Ge çalışmalarıyla cihaz üretimi yapmaya da 2011 yılı itibarı ile başlamıştır.

Bir laboratuarın ihtiyacı olan en basit malzemeden, en yüksek ve en son teknolojiye sahip cihazlara kadar tüm ekipman, sarf ve kimyasallar bünyemizde yer almaktadır. Uzun yılların birikimi olan bilgi ve tecrübemizle anahtar teslimi laboratuvar kurulumundan, analiz metotlarının oluşturulması, metod validasyonu, laboratuvar akreditasyonu da dahil olmak üzere her aşamada çözüm ortağınız olarak hizmet vermekteyiz.

Eğitim ve Uygulama, firmamız açısından çok büyük önem taşımaktadır. Müşterilerimize ihtiyaç duyulan her tür teknik ve uygulamalı eğitimler firmamız eğitmenleri tarafından verilmektedir. Yöntem geliştirme, kromatografi, uygulama ve akreditasyon konularında ihtiyacınız olan tüm bilgileri siz değerli çözüm ortaklarımızla paylaşmaktan mutluluk duyarız.

Sektörde ihtiyaç ve gereksinimlere göre kendini yenileyen firmamız, ihtiyaç halinde kendi cihaz ve ekipmanları siz değerli müşterilerine sunmaktadır. Yapacağınız her türlü analitik çalışmalar için çözüm ortağınız olamaktan mutluluk duyarız…

Teklif Al

    DEMO TALEP FORMU

    Analizörün yerinde tanıtımı için aşağıdaki formu doldurarak DEMO talep edebilirsiniz.